4 Čepele Sporák Ventilátor, montáž na Stenu Tepla Powered Sporák Ventilátor Denník Drevo Horák Ecofan Pokojný Domov Krbom

€31.99

-38 %

€51.60

Nový produkt

Skladom

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Sporák Ventilátor

Funkcie:

*100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

*Štart Automaticky: Upgrade Technológie, Vystužené 4 Nože,Rýchlejšie,Väčší Objem Vzduchu.Teplo powered sporák ventilátor je určený pre cirkuláciu teplého vzduchu vytvorený drevo / uhlie alebo spaľovanie peliet.Efektívne cirkuluje teplý vzduch v celom dome.

*Eco-Priateľský a Self-Powered: Thermoelectric modul chová ako malý generátor napájania ventilátora motor.Žiadne batérie alebo elektriny nie je potrebná!Zlepšenie teplý vzduch obehu následok väčšie pohodlie a zníženie spotreby dreva z vášho sporák.

*Whisper Quiet: Novo Navrhnutý Čepeľ,Väčší Objem Vzduchu,Nižšiu hlučnosť.Nemusíte ani vedieť, sporák ventilátor je tam,ale máte pocit, že je teplo!Budete si môcť vychutnať teplého vzduchu, v tichom a príjemnom prostredí.

*Safty Dizajn: sporák ventilátor podpora je vyrobený z Eloxovaného Hliníka, ktorý je schopný odolávať vysokej teplote, bez deformácie a žiadne fľaky ani po dlhej dobe pracuje pod vysokou teplotou.

*Úspora priestoru: sporák ventilátor môže byť Stanovená na komín rúrka z Dreva/Prihlásiť Horák/Krb, nebude zaberajú viac miesta.

*Dlhšia Životnosť: Tam je Bi-metal bezpečnostné zariadenie v základni fanúšikov.Ak povrchová teplota stúpa nad okolo 300°C, bezpečnostné zariadenie jemne zvyšuje pred ventilátor na ochranu TEG a motor.

Špecifikácie:

Čepeľ Qunatity: 4

Prietok vzduchu: 180-220 CFM

Rýchlosť: 1450 R/MIN

Štartovacia Teplota: 50°C

Rozsah Pracovných Teplôt: 140°F/60°C~662°F/350°C

Materiál: Hliníková Zliatina

Celková Veľkosť: 110MMx105MMx180MM(cca)

Farba: Čierna, zlatá, strieborná, červená

Obsah Balenia:

1x Sporák Ventilátor

Poznámka:

1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.

dodanie ventilátor, sporák na drevo, fireplac, ecofan ventilátor, tepelné hnacie sporák veľký fanúšik, ventilátor sporák, star bike, 4 tepla powered sporák ventilátor, asus ventilátor, bioetanol