1pc Najnovšie! Mäso slicer, slicer, manuálna domácnosti baraním roll slicer, nakrájame mäso, mäso hobľovanie stroj, hovädzie, jahňacie slicer

€47.98

-9 %

€53.31

Nový produkt

Skladom

Číslo Modelu 001
Výkon (W) manuál
Číslo produktu GL0282
Certifikácia CE
Použitie Rodina
Bývanie Materiál z nehrdzavejúcej ocele
Názov Značky LZHZXY
NÁZOV príručka mäso slicer

Najnovšie!Mäso slicer, slicer, manuálna domácnosti baraním roll slicer, nakrájame mäso, mäso hobľovanie stroj, hovädzie, jahňacie slicer

Ak máte čokoľvek na pochopenie, prosím kontaktujte nás a my vám odpovieme opatrne.

Produkt displej

Červená šípka - s cieľom znížiť trenie nôž bar, spôsob spojenia hriadeľa s dvojitým ložisko

Zelená šípka - v kombinácii s 3 mm z nehrdzavejúcej ocele

Žltá šípka - 10mm90° ohýbanie a posilnenie procesu a

Čierna šípka—spôsob rozdiel je plne zvárané umožňuje celá konektor byť veľmi silný a nie je deformovaný.

Parametre výrobku

Meno :Ručná mäso slicer

Číslo produktu: GL0282

Model: 001

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie:

Ak sa rozhodnete "predávajúci spôsob dopravy"(368.42 usd), ktorý vám pomôže zariadiť zásielky mora a dodanie vášho najbližšieho prístavu!

Ak je doprava po mori, po príchode prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect), daň vykonať colné odbavenie a vyzdvihnúť tovar.

Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, ktorý vám pomôže zariadiť zásielky international express a priamo doručenie na vašu adresu(DVERÍ K dverám SLUŽBY)!

1)s cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu, Keď dostanete balík, Kupujúci by mali kontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne ARAMEX / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín.Potom si fotografie za poškodený stroj a balení, ihneď odoslať správu na nás, pomôžeme vám vyriešiť problémy.

2)ak máte nejaký problém o výrobok, alebo doprava, Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

3)A vaša odozva je veľmi dôležité našej predajni, Ak ste spokojný s našim výrobkom a náš server ,po potvrdení tejto objednávky, Prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, sme aj vám "IDEÁLNY 5 HVIEZD",

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

pet občerstvenie, sušička ovocia, psov občerstvenie, denný, Pes Suché Krmivo, vlasy mäso, hovädzie mäso, rezačka mäsa, rez mäso, dehydrate ovocie