1M USB Nabíjací Kábel, Quick rýchla Nabíjačka Magnetické Dock Adaptér na Vivo Sledovať 42mm/46 mm smart hodinky, Príslušenstvo

€4.09

-24 %

€5.45

Nový produkt

Skladom

Druh Nabíjačky
Jazyk Nórsky
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Nadmorská Výška Meter
Aplikácia Veková Skupina Dospelý
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Názov Značky AUKUK

Guľka Bod:

Široká kompatibilita: Kompatibilný pre Vivo Sledovať 42mm/46 mm smartwatch.

High-kvalitné a trvanlivé: Pomocou vysoko kvalitných vodičov zabezpečiť vynikajúce plnenie skúsenosti pre váš prístroj.Odolné vysoko kvalitný ABS, PVC materiálu a medený drôt zabezpečiť stabilné súčasný prenos, čím by sa zabezpečilo plnenie kvality.

Rýchle nabíjanie, stabilný výkon: môžete pripojiť napájacie adaptéry, auto adaptéry, mobilné napájacie zdroje, notebooky, atď.Tieto plnenie metódy môžu vám poskytne efektívny a stabilný plnenie skúsenosti.

Bezpečnosť nabíjanie: nabíjací kábel je vybavený regulátora napätia a PTC, ktoré môžu zabrániť zariadenia z toho, že je poškodený nadprúdu, keď je pripojený k zdroju napájania.Vyrobený z viac napätia a viac-ochrana prúdu, môžu chrániť hodinky z toho, že je poškodený počas nabíjania.

Malý a ľahký: Jednoduchý na prenášanie.Poskytuje tiež rýchly a stabilný plnenie rýchlosť.Poznámka: Prosím, poplatok smartwatch pred vybitím batérie.

Špecifikácia:

Produkt: Nabíjací kábel kompatibilný pre Vivo Sledovať 42mm/46 mm smartwatch

Materiál: ABS

Veľkosť: 100 cm/3.3 ft

Farba: Čierna

Kompatibilné: Kompatibilný pre Vivo Sledovať 42mm/46 mm smartwatch

Balenie zoznam

1 * Nabíjací kábel kompatibilný pre Vivo Sledovať 42mm/46 mm smartwatch (bez zariadenia)

oppo smart hodinky, dt78 smart hodinky, kospet smart hodinky, smart nosenie, lte smart hodinky, cvičenie hodinky, oneplus hodinky, m200 hodinky polar, nfc smart hodinky, oppo hodinky