21D Plný Lepidlo screen Protector pre iPhone 11 Pro, iPhone X/XS tvrdeného skla 3D, tvrdosť 11H

€6.02

Nový produkt

Skladom

ŠPECIFIKÁCIA VÝROBKU.

Vysoká kvalita premium tvrdeného skla 21D Plný Lepidlom s Lepidlom na celom povrchu robí to perfektne držať na obrazovke, zabezpečuje dokonalý obraz jasnosť a 100% dotyk vlastnosti.

Vysoká 11H tvrdosť Index poskytuje pokročilú ochranu pre váš prístroj je displej pred poškriabaním a poškodením.Vynikajúca kvalita skla robí snímku zachovať prírodné farby ako je masky škrabance na displeji.Oleophobic povlak poskytuje odolnosť voči tuku a odtlačkov prstov.

Sklo je pevné a trvanlivé.Vďaka hrúbke 0.26 mm, to neznamená, telefón, angry, umožňuje zachovať jeho prirodzený tvar.Má mierne zaoblené hrany, čím sa zvyšuje pracovné pohodlie a eliminuje riziko náhodného zachytenia s ostrým sklom okraj.

Po vložením telefónu, zachováva 100% hmatové vlastnosti.Vďaka priložený súbor pre samostatne zápasov, to prikladá dokonale obrazovky bez vzduchových bubliniek.Lepidlo-zadarmo formula je sklo Zanechať žiadne Stopy po odletu.

Lepidlo: celý povrch

Tvrdosť index: 11H

Hrúbka: 0.26 mm

Obsah:

1x 21D screen Protector

1x Sada obrúsky a nálepky pre umiestnenie

Balenie Blister

* Obrázky sú orientačné.Protector môže sa líšiť pre každý model telefónu.

finda iphone xs, články iphone xs, podpätky iphone xs, forma iphone xs, kapela iphone xs, spp iphone xs, matica iphone xs, držková iphone xs, id iphone xs, banka iphone xs