Hotové jedlá

Vážení priatelia bezlepkovej stravy. Konečne sú už aj kvalitné hotové BEZLEPKOVÉ jedlá ľahko dostupné v Bratislave.

Vďaka podnikateľovi (celiatikovi), pánovi Tomášovi Velebovi z Prahy a OZC Bratislava, si môžete všetci objednať za veľmi dobrú cenu zo širokej ponuky hotových jedál na www.bezglutenovejedla.sk

Včera bola manželka vyzdvihnúť vo výdajnom mieste prvých 10 porcií pre nás domov. Prvé jedlo veľmi dobrééé a chutnééé (presne ako vzorky a ochutnávky počas roka 2012). Ďalšie naše osobné skúsenosti budeme pravidelne pre Vás zverejňovať.

 

“NEZAŤAŽUJ ŽENU, KUPUJ EXPRESMENU !” to je slogan českej spločnosti Expresmenu, ktorá na trh prináša chutné hotové jedlá nielen pre celiatikov. Široký výber týchto jedál nájdete v obchode DIACEL.sk alebo JEDZHNED.SK. Hotové sterilizované bezlepkové jedlá sú vhodným riešením na cesty a výlety, na dovolenku, alebo aj ako rýchle jedlo na doma. Jedlo je vyrobené bez pridaných konzervačných látok a farbív.  Jedlá môžete skladovať pri izbovej teplote do + 30° C, po otvorení je nutné výrobok uskladniť v chladničke a spotrebovať do 48 hodín. Výrobok má trvanlivosť 2 roky a je balený v ochrannej atmosfére. Čo dodať? Prajeme dobrú chuť!