Brožúrka

Pre všetkých záujemcov sme pripravili jednoduchú a prehľadnú brožúrku ( objednať si ju môžete aj tu ), v ktorej sú uvedené dostupné základné potraviny pre celiatikov, ktoré máme vyskúšané.

Po jej preštudovaní zistíte, že mať v ponuke základné potraviny na prípravu jedál pre celiatikov je úplne jednoduché. Variť pre nás nieje žiadny problém. Stačí len dodržať „čistotu“, aby nedošlo ku kontaminácii bezlepkovej stravy pri jej príprave, prenášaní, nakladaní a jej výdaji.

A tým sa môžete ľahko zaradiť do siete stravovacích zariadení, získať nových zákazníkov, zlepšiť svoje služby a aj kvalitu podávanej stravy.

Všetky takéto zariadenia a prevádzky budú uvedené bezplatne na našich stránkach (vrátane kontaktných údajov, resp. prekliku na web zariadenia) a budeme o nich pravidelne informovať všetkých ľudí v rámci našich aktivít a projektov.

V tejto jednoduchej pomôcke/brožúrke sú Vám za poplatok (49,90 Eur s DPH) k dispozícii naše osobné životné skúsenosti s manželkou pri úplnej zmene nášho rodinného bezlepkového nakupovania a varenia. My doma už od decembra 2010 používame výhradne len bezlepkové suroviny a potraviny a preto by sme Vám radi pomohli, aby ste mohli rozšíriť okruh svojich zákazníkov aj o celiatikov.

V praxi je to naozaj veľmi jednoduché.

A pacientov s touto diagnózou stále pribúda.

A keďže zatiaľ je takýchto prevádzok na Slovensku veľmi málo, stále máme jedinú možnosť: všetko jedlo si nosiť zo sebou a to je veľmi limitujúca skutočnosť na pohyb po okolí/krajine.

Ale tak ako postupne prišli ku nám ponuky "obedových menu" z okolitých štátov, tak príde aj bezlepková strava. Našou snahou je, aby to bolo čím rýchlejšie a v čo najviac "prevádzkach" na Slovensku.

Poplatok od Vás by sme radi využili na ďalšie financovanie našich plánov a aktivít a ako protihodnotu a "benefit" za Vaše pochopenie, Vám ponúkame po zakúpení brožúrky bezplatne darček: koženú peňaženku/dolárovku z našej ponuky kožených výrobkov značky "UNIKO premium leather" od českého výrobcu UNIKO, s.r.o. Praha, ktorého zastupujeme v SR (toto je naša podnikateľská aktivita a hlavná živnosť, nie OZ BEZLEPKY).

Všetky Vaše otázky Vám radi zodpovieme na adrese:  bezlepky@sevcovic.sk, resp. v rámci časových možností aj na tel.čísle: 0903/244-243.

Verím, že Vás dokážeme zaujať a presvedčiť, aby ste rozšírili Vaše služby aj o zopár jedál pre celiatikov a že to spoločne dokážeme.

Niekoľko málo reštaurácií na Slovensku už funguje (ja osobne zatiaľ poznám 4: dve v BA, jednu v Pezinku a jednu v Terchovej), ale verím, že aj na základe Vašich postrehov sa dozviem o ďalších a budem sa snažiť okrem aktívnej komunikácie s nimi, postupne ich aj navštíviť a dať o nich vedieť na našej stránke "BEZLEPKY".