Príspevky a postrehy od Vás

Dátum 29.08.2013

Vložil JaninaR.

Titulok papanie

Odpovedať

No ja zas musim napisat,ze mna potesila fotografia,kde tu mensiu dcerku krmite pri hre :O) Mozno to bol iba zamer fotografa,ale ak nie,tak aspon nie som sama lebo toto u nas funguje tiez,vtedy sa vie najest ako jeho 14r.velky brat :O)
/Tomasko 5r.od augusta 2013 dg.celiakia/

Dátum 25.07.2013

Vložil Mgr.Milena Hornakova

Titulok prosba o recept

Odpovedať

Dobrý den!
o Vašom sdružení som sa dozvedela po prečítaní članku v časopise Zdravie.Uplne ma dostala fotografia,kde Vaša dcerka s chutou zahryzla do čerstvo upečeného chlebíka!Vaša pani manželka je naozaj šikovna a to ma nastartovalo,aby som Vás požiadala o recept,ako dokáže upiect taký skvelý bezlepkový chlebík.so zelaním vsetkého dobrého celej rodine a podakovaním za recept M. Hornakova

Dátum 27.03.2013

Vložil Martin

Titulok gastro

Odpovedať

To gastro vyšetrenie - hadička cez krk až do žalúdka - to je strašná vec... Ale ďakujem za Vaše povzbudenie a dodanie odhodlania, aby som to absolvoval. Konečne som sa pohol ďalej a môžem žiť zdravší život bez zbytočných ťažkostí :)

Dátum 21.03.2013

Vložil Lucia

Titulok Poďakovanie

Odpovedať

Ďakujem za Vaše rady a povzbudenie, už som objednaná na gastro vyšetrenie. Prajem veľa úspechov =).

Dátum 21.03.2013

Vložil Dušan Ševčovič

Titulok Re:Poďakovanie

Odpovedať

S radosťou a držíme Vám palce, celiakia (ak Vám ju diagnostikujú) je veľká výhoda do života. Sama pochopíte už po krátkom čase výhodu tohto ochorenia pre vlastnú budúcnosť, čo sa týka zdravej stravy a plnohodnotného života :)